Home › Atrakcyjne ceny mieszkań na południu Pragi

Atrakcyjne ceny mieszkań na południu Pragi

Dogodna lokalizacja nieruchomości jest chyba największą bolączką ludzi, poszukujących nowego lokum w stolicy. Nowoczesne inwestycje budują się niemalże w całym mieście, a oferta deweloperska jest mocno różnorodna. Oczywiście im bliżej ścisłego centrum, tym stawka za metr kwadratowy jest wyższa. Teraz jednak stolica jest prześwietnie skomunikowana z tego powodu, bardziej od bliskiego położenia śródmieścia jest w cenie bliskość punktów zielonych oraz dobre infrastruktury okolicy. Gdzie znajdziemy takie nieruchomości? Na południowej Pradze!

Żyj w nowym nie mieszkaniu na Pradze południe

Południowa Praga jest dzielnicą na temat której często mówiło się w zły sposób.

Na prawdę w latach dziewięćdziesiątych ta okolica nie była zbyt przyjazna do życia. jednakże przez lata upowszechniane plotki nie są już aktualne. Współcześnie nowe lokale na południowej Pradze cieszą się bardzo popularnością. W tym regionie buduje się bardzo dużo inwestycji deweloperskich.

Mieszkańców Warszawy przyciągają także niskie ceny mieszkań, które są dużo niższe niż na przykład na Śródmieściu.

Dlatego kupno nowego mieszkania na południu Pragi, jest bardzo dobrą alternatywą dla osób, które nie chcą zaciągać ogromnego długu. Ten obszar Warszawy cechuje się atrakcyjnymi architektonicznie budynkami i dogodną infrastrukturą. Mieści się tutaj bardzo duże centrum kulturalno-handlowe. Możemy znaleźć tutaj mnóstwo szkół a także przedszkoli. W dodatku jest tutaj bardzo dużofirm usługowych.

Co więcej, zabudowanie nie jest tak gęste jak w innych dzielnicach,z tego powodu mieszkania na południowej Pradze są wyposażone w tarasy i ogródki..