Home › Auto-KRAM SP.J. - Toruń

Auto-KRAM SP.J. - Toruń

W Polsce jest dużo biur, jakie zajmują się projektowaniem i sprzedawaniem projektów domów, zarówno tych gotowych, jak również  przygotowywanych specjalnie na życzenie klientów. Każde z biur proponuje wiele różnorodnych projektów domów. Wśród nich znajduje się parę rodzajów, które są szczególnie często kupowane i cieszą się popularnością bez względu na sezon.

 Pierwszym z typów są domy parterowe – często inwestorzy decydują się na zbudowanie trochę większego domu, jaki całość pomieszczeń ma na jednym poziomie.

To może wymagać sporej działki, jednak może być wyjątkowo praktyczne, przede wszystkim jeśli w domu znajdują się mniejsze dzieci, starsze osoby, lub osoby mające problemy z poruszaniem się.  Następny typ popularnych aktualnie domów, to domy dwurodzinne. Sporo rodzin wybiera na wspólne zamieszkanie pod jednym dachem z teściami, albo z dorosłymi dziećmi, które mają już swą rodzinę. Tego typu projekty domów posiadają specjalne udogodnienia, które zapewniają prywatność każdej z rodzin.  Ostatnim  hitem mogą być projekty domów z płaskim dachem – są one modne,  umożliwiają zwiększenie przestrzeni na piętrze, a nawet umożliwiają wykorzystanie takiego dachu do stworzenia tarasu o dużej przestrzeni, bądź szczególnego ogrodu.  Czasami klienci biur projektowych pytają także o projekty domów, jakie będą tanie do zbudowania. Domy te nie w każdym przypadku powinny mieć mały metraż, jednak po prostu są budowane z tanich materiałów, wykorzystują różne innowacyjne rozwiązania, jakie pozwalają na zmniejszenie  kosztów, a później zapewniają oszczędności za utrzymanie podobnego domu. Następna rzecz, na jaką nierzadko zwraca się uwagę przy wyborze projektów domów, to garaż. Nieraz wolimy posiadać garaż wbudowany do bryły domu. Popularne są  jedno- albo z dwoma stanowiskami, ukryte w głębi budynku, albo przesunięte i stykające się z nim jedynie pojedynczą ścianą – to zależne jest od inwestorów, jakiego rodzaju rozwiązanie okaże się dla nich najlepsze.

Jak więc widać jest ogromna różnorodność pośród projektów domów, jak też pośród potrzeb ludzi je nabywających..
<< Poprzedni
Następny >>