Home › Dobry dentysta

Dobry dentysta

Utrata uzębienia to problem, który wbrew pozorom ma większy negatywny wpływ na jamę ustną, niż się zdaje. Doprowadza nie tylko do tego, że uśmiech prezentuje się nieładnie, ale najgorszym skutkiem jest to, że obumierają kości szczęki i żuchwy, a pokarm może być nieskutecznie rozmiażdżany, a przez to pojawiają się kłopoty z odżywianiem. Po utracie uzębienia niezwykle istotne, aby jak najszybciej zdobyć się na zainstalowanie implantów. Implanty zębów to pewność przepięknego wykonania nowych zębów z materiału, które nie wpływa negatywnie na organy wewnętrzne człowieka. Wygląda to w ten sposób, że chirurgicznie wprowadza się do szczęki lub żuchwy implant wykonany z tytanu, który po 4-6 miesiącach od zabiegu pracuje jak normalny, naturalny ząb z tą różnicą, że nie działa na niego próchnica. Sama implantacja nie jest bolesna, bo przeprowadza się to metodą niezbyt bolesną. Odbywa się to rzecz jasna po wcześniejszych badaniach oraz przeglądzie. ZDJECIE2 Nieważne, czy choremu brakuje jednego, czy wielu zębów, bo implanty są najnowocześniejszym sposobem na regenerację braków w jamie ustnej – zajmują miejsce korzenia zęba i dostosowują się do funkcji, jakie mają następnie pełnić. Inną metodą na odbudowę zębów są bezmetalowe wypełnienia z dziedziny protetyki, czyli protezy zębowe. Centrum Stomatologii oferuje fachową opiekę dentystyczną i wykonanie najlepszej jakości protez na zęby.

Wadami zgryzu trudni się zaś osobna dziedzina, jaką jest ortodoncja. proponuje profesjonalne leczenie także w takim schemacie. Jest ono konieczne, ponieważ niewłaściwie poukładane uzębienie utrudniają higienę jamy ustnej, ułatwiają pojawienie się ubytków i poważniejszych chorób przyzębia. Koniecznie trzeba pamiętać, że wszystkie braki w jamie ustnej powinno się od razu odbudowywać, aby nie doprowadzić do jeszcze gorszego stanu uzębienia.

Luka tylko w jednym zębie wpływa na kształt i funkcjonowanie całościowej szczęki czy żuchwy.

Dbałość o uzębienie stanowi pewność ładnego i zdrowego uśmiechu. Żeby egzystować i jeść komfortowo i bez przeszkód, a także z wymaganą społecznie estetycznością,koniecznie należy zadbać o zęby..
Źródło:: http://www.aldent.lublin.pl/

<< Poprzedni
Następny >>