Home › Oferty leasingu z banku

Oferty leasingu z banku

Leasing samochodowy to nic innego jak wydzierżawienie auta.

Przedsiębiorstwa specjalizujące się leasingowaniem oferują swoje auta danej osobie, najczęściej na 50 miesięcy co wiąże się z opłatą zwaną ratą leasingową. Czas trwania leasingu a także wysokość rat określa umowa zawarta pomiędzy firmą a osobą wynajmującą. Jeśli chodzi o kwestie prawne auto w trakcie leasingu wciąż należy do firmy wynajmującej a firma która korzysta z leasingu jest jedynie użytkownikiem samochodu w trakcie umowy. Leasing na samochód cieszy się niesamowitą popularnością. Jest tak za sprawą przywilejowi odliczenia podatku Vat przez przedsiębiorców biorących auto w leasing. Korzyści jest kilka. Po pierwsze księgując vat od raty leasingowej, po drugie odliczenie przysługuje również przy zakupie auta gdy umowa leasingu wygaśnie. Skorzystanie z leasingu składa się również z innymi niż rata leasingowe kosztami.

Leasing na samochód to też koszt cesji umowy leasingu na osobę trzecią.

Żeby uniknąć przykrych niespodzianek należy przed podpisaniem umowy dokładnie zapoznać się z tabelą opłat dodatkowych, które mogą nas potem zaskoczyć.

Leasing auta zapewnia o wiele lepsze warunki aniżeli finansowanie zakupu z kredytu, jeżeli chodzi o firmy.

Decyzja o leasingu jest dobre nie tylko dla firmy wynajmującej samochód, ale i dla tego kto wynajmuje. Rozróżniamy 2 formy leasingu dla klientów prowadzących własną firmę. Leasing operacyjny działający na zasadzie wynajmu oraz leasing finansowy podobny do finansowania bankowego..
Kliknij po więcej: leasing konsumencki

<< Poprzedni
Następny >>