Home › Urlop nad stawem w Sielpi Wielkiej - trafnym rozwiązaniem

Urlop nad stawem w Sielpi Wielkiej - trafnym rozwiązaniem

Ostatnie dni okresu zimowego to idealny moment na zastanowienie się nad formą spędzenia wakacji.

Coraz większa grupa wczasowiczów nauczona zdobytym doświadczeniem i trudnościami z wyborem stosownej do potrzeb bazy kwater tuż przed wyjazdem na cały rok oczekiwany urlop już dziś szuka miejsca z myślą o wakacyjnych miesiącach. Podczas wyboru miejsca urlopu należy koniecznie zastanowić się nad wyruszeniem do Sielpi. Położony w województwie świętokrzyskim Zalew Czarnej Koneckiej w Sielpi to najlepsza baza wypadowa dla osób , które szukają miejsca z dala od miejskiego a nawet turystycznego hałasu, zapewniających możliwość ciągłego obcowania z naturą. Dzięki otoczeniu lasami sosnowymi, które emitują zapach pachnącej żywicy, wokół Zalewu w Sielpi roztacza się specyficzny mikroklimat sprzyjający układowi oddechowemu zarówno małych dzieci jak i osób starszych.
Zalew w Sielpi obok walorów przyrodniczych poleca swoim gościom rozbudowaną bazę domków wczasowych. Wśród aktualnej oferty warto pomyśleć nad wynajmem znajdujących sięw odległości do pięciu minut spaceru od zbiornika wodnego domków letniskowych.

Dzięki dobremu wyposażeniu każdy turysta może czynnie i w milej atmosferze spędzić wczasy nawet podczas deszczowych dni.Ogromną zaletą wypoczynku w Sielpi jest bliska lokalizacja wielu atrakcji ziemi świętokrzyskiej. W czasie wakacyjnego pobytu w Sielpi można zaplanować wycieczkę między innymi do muzeum geologicznego w świętej Katarzynie czy Parku Jurajskiego w Bałtowie. Na osoby wybierające aktywną formę turystyki czekają dobrze oznakowane trasy rowerowe prowadzące poprzez najbardziej malownicze zakątki całej okolicy..


Oceny i szersze info znajdziesz na stronie:: co sądzicie Sielpia domki?

<< Poprzedni
Następny >>